Posiada wannę z przepływem głębinowym o pojemności 40 ton masy szklanej. Przy wannie zainstalowano cztery automaty szklarskie typu AF8. Na linii tej produkuje się znicze nagrobkowe, klosze gospodarcze.

Specjalnością Huty Szkła Gloss stały się pojemniki do zniczy. Produkowane są one nie tylko na masową skalę, ale także na indywidualne zamówienia. Właściciele przedsiębiorstwa bez cienia przesady mogą powiedzieć, że w ciągu lat działalności procesy produkcyjne doprowadzone zostały do perfekcji. Na linii, na której produkuje się znicze nagrobkowe i klosze gospodarcze, wykorzystywana jest wanna z przepływem głębinowym o pojemności 40 ton masy szklanej. Przy wannie zainstalowano cztery automaty szklarskie typu AF8.

Zautomatyzowanie produkcji zapewnia wysoką jakość produkcji. Produkty powstają nie tylko według najbardziej popularnych wzorów, ale też według autorskich pomysłów i koncepcji.
Klienci Huty Szkła Gloss obsługiwani są kompleksowo. Firma nie tylko produkuje najwyższej jakości wyroby, ale też zapewnia dostarczenie ich we wskazane miejsce, zdejmując z klientów troskę o logistykę dostawy.


- towar pakujemy na palety o wymiarach 1200 x 800 mm,
- niektóre wyroby pakowane są w kartony,
- przy zakupie min. 18 palet towar możemy dostarczyć na nasz koszt,
- stosujemy rabaty uzależnione od wielkości zamówienia i formy płatności,
- waga i pojemność zniczy podane są w przybliżeniu.

GLOSS B-INVESTMENTS Sp. z o.o. Sp. k.
64-125 Poniec, ul. Krobska Szosa 9
tel. /fax +48 65 573 15 98, mobile +48 601 98 11 11, e-mail: gloss@gloss.pl
NIP: 696 17 27 321 / REGON: 411518457